1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Murzioğlu yeniden başkan
Murzioğlu yeniden başkan

Murzioğlu yeniden başkan

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, gerçekleştirilen seçimlerde yeniden başkan seçildi. Meclis Başkanı ise Haluk Akyüz oldu

A+A-

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlığı seçimleri sona erdi. 3 Nisan'da yapılan Organ Yenileme seçimlerinden büyük bir başarı ile çıkan Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, bugün gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Başkanlığı seçimini kazanarak, 3. kez başkan seçildi. Meclis Başkanı ise Haluk Akyüz oldu. Seçimlerin Samsun'a ve Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyen Murzioğlu, Meclis Başkanı seçilen Haluk Akyüz'ü tebrik etti.

Salih Zeki Murzioğlu'nun Yönetim Kurulu'nda: Süleyman Hızır, Kadir Beytekin, Yiğit Tören, Oğuzhan Serinkaya, Ayhan Çakır, Fahri Eldemir, Erkan Malkoç, Muzaffer Öztel, Zafer Dilmen ve Kerem Tüfekçi yer alıyor.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurul Delegeleri Asil Üyeleri: Hasan Gümrükçü, Temel Erkan, Mehmet Cahit Kaya, Ömer Petek, Hasan Koç, Muhammet Köktaş, Hüseyin Yalgın, Sacit Güvenç, Serkan Kaya, Cüneyt Muci, Ümit Safi, Vural Tozlu ve Aydın Köse.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Disiplin Kurulu Asil Üyeleri: Necmi Ahmet Ölmez, Süleyman Çebi, Mustafa Aksoy, Levend Yavuz, Alaettin Öztel ve Ali Sukas.

Meclis Başkanı: Haluk Akyüz
Meclis Başkan Yardımcıları: Yusuf Ziya Büyüklü, Ergin Yazıcıoğlu
Meclis Katip Üyesi: Alpako Aksoy

Samsun Ticaret Sanayi Odası Hesapları İnceleme Komisyonu Asil Üyeleri: Metin Aktürk, Mehmet Akif Abanoz, Erkan Ahmet Yavuzel, Onur Toraman, Murat Büyükgöze, Çağdaş Gökpınar ve Levent Özden.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Mevzuat Komisyonu: İhsan Kaptanoğlu, Muharrem Yılmaz, Mustafa Balçık, Süleyman Bektaş, Özgür Uyanık, Selçuk Akyüz ve Hürcan Aral.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Milletlerarası Ticaret Odası Temsilcileri Asil Üyeleri: Nami Ciğer, Murat Aşılıoğlu.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Türk Standartları Enstitüsü Temsilcileri Asil Üyeleri: Murat Alemdar, Memduh Ersoy.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Milli Prodüktivite Merkezi Temsilcileri Asil Üyeleri: Ümit Bener Ayla ve Köksal Bulut.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası İktisadi Kalkınma Vakfı Temsilcileri Asil Üyeler: Naif Eker ve Kayhan Başokur.


Ayşe KUŞCU KAYA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.